Koleje sprawy Lechoslawa G.

Nagły zwrot ws. Lechosława G. Sąd żąda zmiany biegłego. Bo udzielił wywiadu

Karol Kański, TOK FM 13.04.2012

Sąd nakazał prokuraturze uzupełnić akta postępowania dotyczącego terapeuty, który jest oskarżony o molestowanie seksualne swoich pacjentek. Sąd nie wyklucza, że konieczne będzie powołanie jeszcze jednego biegłego, który oceni metody pracy seksuologa. Są wątpliwości co do bezstronności francuskiego eksperta. Dlaczego? Bo doktor Blacher na ich temat miał się wypowiedzieć w jednym z wywiadów dla jednej ze stacji radiowych.

….Teraz sprawą zajmie się sąd wyższej instancji. Albo nakaże uzupełnić postępowanie i jednak powołać innego biegłego, albo przyjmie argumenty prokuratorów i proces przeciwko Lechosławowi G. w końcu się rozpocznie.

Prokuratura skarży decyzję poznańskiego sądu

PAP 12.04.2012

Decyzję poznańskiego sądu rejonowego w sprawie zwrotu aktu oskarżenia przeciw seksuologowi Lechosławowi G., który miał molestować swe pacjentki, zaskarżyła prokuratura. Sąd chciał, aby prokuratura powołała kolejnego biegłego.

Jak poinformowała w czwartek rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Poznaniu Magdalena Mazur-Prus, poznański sąd rejonowy na niejawnym posiedzeniu postanowił o zwrocie akt postępowania prokuratorowi do uzupełnienia. Według prowadzącego sprawę prokuratora, czynności które sąd wskazał w postanowieniu może wykonać on sam w trakcie procesu….

Znany seksuolog stanie przed sądem. Skrzywdził co najmniej sześć kobiet!

Gazeta Wyborcza- Poznań. 26.03.2012

W poniedziałek poznańska prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenie przeciwko Lechosławowi G. Oskarża go o skrzywdzenie co najmniej sześciu kobiet. Seksuolog kwestionuje materiał dowodowy prokuratury i nie przyznaje się do winy.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: