Obywatelski monitoring przykładów nepotyzmu i kolesiostwa w całym kraju

Rusza obywatelski projekt monitoringu przykładów kolesiostwa i nepotyzmu

wpolityce.pl 29.08.2012

Ruszyła strona poznajomosci.info, której ideą jest obywatelski monitoring przykładów nepotyzmu i kolesiostwa w całym kraju. Jej celem, według sprawującego pieczę nad projektem Pawła Kowala, ma być pomoc w walce z „partyjniactwem, kolesiostwem, przypadkami nepotyzmu”. Kowal powiedział w środę na konferencji prasowej w Sejmie, że projekt strony internetowej został przygotowany przez jego współpracowników i przedstawicieli organizacji pozarządowych.

Jak dodał, projekt ma na celu zbieranie informacji, analizowanie, a w niektórych przypadkach podejmowanie interwencji w sytuacjach, gdy w rządzie, samorządzie i innych instytucjach jest podejrzenie zachowań partyjniackich czy „kolesiostwa”…….Strona internetowa wyposażona jest w formularz zgłoszeniowy, pod którym osoby zainteresowane bądź pokrzywdzone mogą przekazywać informacje o swoich podejrzeniach dotyczących „kolesiostwa i partyjniactwa”. Organizatorzy zapewniają anonimowość autorom takich zgłoszeń..

poznajomosci.pl

http://whispering-castle-4035.herokuapp.com/

Witamy Państwa na pierwszej w Polsce stronie internetowej poświęconej obywatelskiemu monitoringowi głównych problemów dzisiejszej Polski – nepotyzmu i partyjniactwa…….Chcemy sprawić, żeby Polska była krajem, w którym przede wszystkim liczą się wiedza, zdolności i przedsiębiorczość. Sprawdzimy w jakim stopniu ustawowy wymóg organizowania przejrzystych i uczciwych konkursów na stanowiska publiczne jest w Polsce przestrzegany. Chcemy, aby wszyscy Polacy mieli równe szanse na otrzymanie pracy w administracji publicznej. Obywatelski sprzeciw wobeckolesiostwa jest pierwszym krokiem na długiej drodze do normalności w Naszym Kraju……Chcemy zebrać silną i sprawną społeczność ludzi, których wspólne zaangażowanie obywatelskie postawi tamę kolesiostwu w Polsce. Każdy Polak musi być pewny, że liczą się kompetencje!Jeśli zjednoczymy się dla dobra wszystkich obywateli Polski to zdziałamy więcej!

Reklamy

Komentarze 2

  1. USA aliant ZSSR przeciw II RP deportuje PhD za Polski paszport zeby zademonstrowac sile akademickiej Rosji Sowieckiej w Polsce

    Namawiam wszystkich do NIEOGRANICZONEGO BOJKOTU SZKOL i SYSTEMU SZKOLNICTWA WYZSZEGO W POLSCE wyroslego z PRL i nieograniczonej emigracji do innych krajow celu nauki aby doprowadzic do zamkniecia wszystkich panstwowych wyzszych uczelni w Polsce za MOJA DEPORTACJE w 2007 z przeslaniem od USA ze najwyzszy tytul naukowy USA PhD jaki posiadam bedzie podlegal sowieckiemu systemowi akademickiemu w Polsce. USA wywozac mnie sila do Polski z domu i prywatnego biura w stanie Utah gdzie pracowalem naukowo narazila mnie na nostryfikacje, habilitacje i paramilitarna Profesure nominowana przez Prezydenta. Moja wiza studencka F-1 wygasla juz w 1997. Mimo ze mam Noblowskie odkrycia naukowe i tytul naukowy z PRYWATNEJ UCZELNI w stanie Nowy Jork University of Rochester z wykladowcami z Harvardu, Stanford i Princeton w USA dominujacymi nad swiatem i Europa technologicznie i naukowo sowiecki system akademicki w Polsce blokuje mnie ustawa od pelnej profesury i uniemozliwia samodzielnosc naukowa. Wykorzystano moje zmeczenie i niedozywienie kiedy po nieudanej z powodu przeszkody probie przekroczenia granicy Kanady wlasnym samochodem bez inspecji wobec braku zielonej karty polna droga postanowilem sprobowac jeszcze raz na cichym silniku i bez swiatel na przejsciu autostrady I-15. Jechalem z wlasna prezentacja na miedzynarowa konferencje naukowa w Calgary. Dlatego od deportacji w 2007 musze mieszkac za granica. USA spowodowalo tym przeciwko mnie straty powyzej 30 milionow dolarow.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: