Praca Piotra Obarka odnaleziona

Praca Piotra Obarka odnaleziona

Adam Jerzy Socha – Debata, 29 maja 2013

Fundacja „Debata” przekazała Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów w Warszawie notarialnie poświadczoną kopię oryginału wykładu kwalifikacyjnego I stopnia (pracy teoretycznej doktorskiej) dra hab. Piotra Obarka, prof. UWM: „Plakat przewrotnym obrazem rzeczywistości”.

Jak poinformował nas dyrektor CK Piotr Korczala przekazana przez Fundację „Debata” praca został już porównana z pracą będącą w posiadaniu CK i Komisja stwierdziła, iż jest to ta sama praca. W związku z tym CK przygotowuje wystąpienie do Rady Wydziału Grafiki ASP w Warszawie, która nadała stopień doktora nauk plastycznych Piotrowi Obarkowi.

Przypomnijmy, iż Obarek twierdzi, że praca, którą otrzymała CK 26 stycznia 2012r. nie jest jego pracą. Podważa tę pracę, gdyż CK otrzymała kopię a nie oryginał, natomiast oryginał zniknął z jego teczki na Wydziale Grafiki ASP w Warszawie.

Jednocześnie Fundacja „Debata” zwróciła uwagę CK na złamanie przez Radę Wydziału Grafiki ASP zasady bezstronności przez powołanie prof. Michała Klisia jako recenzenta we wznowionym postępowaniu w sprawie pracy doktorskiej Piotra Obarka. Prof. M. Kliś był wcześniej recenzentem pracy habilitacyjnej Piotra Obarka…..

Jedna odpowiedź

 1. z bloga obarka
  poniedziałek, 3 czerwca 2013
  SOCHA KŁAMIE!!!
  W dniu dzisiejszym w godzinach rannych została zweryfikowana w Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów w Warszawie informacja kłamcy i oszczercy Adama Jerzego Sochy z dnia 29.05.2013 jakoby Centralna Komisja otrzymała notarialnie poświadczoną kopię oryginału (!!!) mojego wykładu kwalifikacyjnego I stopnia.

  Z uzyskanych informacji wynika, że Centralna Komisja nie posiada kopii oryginału poświadczonej przez notariusza !!!

  Wcześniej Dyrektor Piotr Korczala nie potwierdził również, że CK przygotowuje wystąpienie do Rady Wydziału Grafiki ASP w Warszawie.

  Tym samym kłamstwa i manipulacje Adama Jerzego Sochy sięgają apogeum manipulacji i szachrajstwa, a Debata w swojej rzetelności poziom kanalizacyjnego dna.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: