Skierowanie do komisji etyki sprawy prof. Jacka Rońdy

Będzie postępowanie po słowach prof. Jacka Rońdy. „Uczelniana Komisja Etyki AGH rozpocznie prace związane z tą sprawą w przyszłym tygodniu”

wpolityce.pl

Rektor Akademii Górniczo-Hutniczej prof. Tadeusz Słomka podjął decyzję o skierowaniu do komisji etyki sprawy prof. Jacka Rońdy, w związku z jego ostatnimi wypowiedziami – poinformował rzecznik uczelni Bartosz Dembiński.

 

Decyzja ta została podjęta, zgodnie z procedurami obowiązującymi w uczelni publicznej, po konsultacji z uczelnianym rzecznikiem dyscyplinarnym oraz po zapoznaniu się przez rektora z wszelkimi dostępnymi informacjami na ten temat. Uczelniana Komisja Etyki AGH rozpocznie prace związane z tą sprawą w przyszłym tygodniu

 

ra- napisano w komunikacie.

AGH: Prof. Rońda stanie przed komisją etyki

radiokrakow.pl

Rektor Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie profesor Tadeusz Słomka podjął decyzję o skierowaniu sprawy związanej z ostatnimi wypowiedziami profesora Jacka Rońdy do Uczelnianej Komisji Etyki. – poinformował Radio Kraków rzecznik AGH Bartosz Dembiński.

Decyzja o skierowaniu sprawy profesora Jacka Rońdy do Uczelnianej Komisji Etyki została podjęta, zgodnie z procedurami obowiązującymi w uczelni publicznej, po konsultacji z uczelnianym Rzecznikiem Dyscyplinarnym oraz po zapoznaniu się przez Rektora z wszelkimi dostępnymi informacjami na ten temat. Uczelniana Komisja Etyki AGH rozpocznie prace związane z tą sprawą w przyszłym tygodniu. – mówi rzecznik AGH Bartosz Dembiński.

Uczelnia już dwa tygodnie temu odcięła się od działalności profesora Rońdy w komisji Antoniego Macierewicza.

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: