Proces w sprawie pracy doktorskiej Piotra Obarka

Piotr Obarek nie chce ekspertyzy

Adam Jerzy Socha- Debata,6.11.2013

Obie prace doktorskie – tę, którą po roku odnalazł w piwnicy Piotr Obarek i tę, w której posiadaniu była Małgorzata Chomicz – zostaną poddane ekspertyzie sądowej. Wniosek o poddanie ekspertyzie pracy przekazanej przez M. Chomicz zgłosił jej pełnomocnik. Pełnomocnik P. Obarka wniosła o oddalenie tego wniosku i nie chciała zgłosić wniosku o poddanie pracy jej klienta ekspertyzie. Uczynił to sąd z urzędu

Świadek Wioletta Jaskółka potwierdziła w sądzie, że w jej obecności prof. Adolf Gwozdek wręczył pracę Piotra Obarka prof. Małgorzacie Chomicz. Świadek Aleksander Wożniak potwierdził, iż słyszał, jak prof. Adolf Gwozdek powiedział prof. Chomicz, że praca, którą jej przekazał, a którą opublikowała „Debata”, to praca Piotra Obarka. Takie są najważniejsze ustalenia rozprawy, która odbyła się 6 listopada w Sądzie Okręgowym w Olsztynie.
Strona powodowa wystąpiła z propozycją ugody, jednak jej treść była nie do przyjęcia dla M. Chomicz. Wobec tego następna rozprawa odbędzie się 16 stycznia 2014 roku,….

 

Reklamy

Jedna odpowiedź

  1. z bloga obarka

    Po opublikowaniu w/w wpisu „niezależny prawicowy dziennikarz portalu Debata” Adam Jerzy Socha przyznał się do wykonywania płatnych zleceń dla SENATORA PLATFORMY OBYWATELSKIEJ RYSZARDA GÓRECKIEGO.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: