Piotr Obarek kwestionuje, iż praca habilitacyjna, którą badała Komisja Dyscyplinarna UWM, to jego praca.

Piotr Obarek: „to nie moja praca”

Debata

Piotr Obarek kwestionuje, iż praca habilitacyjna, którą badała Komisja Dyscyplinarna UWM, to jego praca. W odwołaniu od kary dwuletniego zakazu wykonywania zawodu nauczyciela akademickiego Piotr Obarek zaprzecza, aby jego autentyczna praca pt. „Henryk Tomaszewski – twórca i pedagog”, miała formę i treść analogiczną do kserokopii znajdującej się w aktach sprawy.

Komisja Dyscyplinarna UWM nałożyła karę na dra hab. Piotra Obarka profesora UWM, po zbadaniu jego pracy habilitacyjnej i stwierdzeniu, iż nie jest ona samodzielna. Piotr Obarek odwołał się 9 lutego od tej decyzji do komisji dyscyplinarnej działającej przy Radzie Głównej Szkolnictwa Wyższego. W odwołaniu Piotr Obarek zarzuca rzecznikowi dyscyplinarnemu i komisji dyscyplinarnej ds. nauczycieli akademickich UWM niezachowanie procedur oraz łamanie przepisów proceduralnych…..

…..KOMENTARZ
Mamy „powtórkę z rozrywki”. Czy dr hab. Piotr Obarek, profesor UWM znów padł ofiarą spisku? Czy i tym razem spiskowcy sfałszowali i podrzucili jego pracę habilitacyjną?
„Numer” z brakiem podpisu Piotr Obarek przećwiczył już przy pracy doktorskiej. Jeśli ten argument zostanie odrzucony, gdyż na pracach magisterskich, doktorskich i habilitacyjnych nie składa się autografu, to można wymyślać inne………

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: